Pendik Kına ve Düğün Organizasyon Showroom

İstanbul’da hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız davetinize ev sahipliği yapacak bir mekân arıyorsanız sizi Tuzla ve Kaynarca da yer alan Sultan Sarayı mekanlarımıza bekliyoruz!

Hayatınızın en özel günlerinde düzenlediğiniz davetleriniz için firmamız İstanbul’un anadolu yakasında yer alan güzide semtlerinden Tuzla’dan Kadıköy’e kadar tüm misafirlerine en şık mekânlarını sunmaktadır.

Aynı zamanda köklü ve tecrübeli bir organizasyon şirketi olarak sahip olduğumuz salonlarda muhteşem geceler organize etme konusunda kendimize son derece güveniyoruz.

Uzun zamandan beri planlarını yaptığınız davetinizi tüm isteklerinizin en güzel şekilde hayata geçirildiği bir mekânda düzenlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Sultan Sarayı olarak Pendik ve çevre ilçeleri için bu değerli organizasyonlarınıza en az sizin kadar önem veriyoruz. Davetiniz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek tüm istek ve düşüncelerinizi aktardığınız takdirde düğün tarihiniz gelip çattığında düşlerinizi süsleyen salonumuza adım atabilirsiniz. Sultan Sarayı Düğün Salonu İstanbul’da kolayca ulaşılabilen bir konumda yer aldığı için konuklarınız özel davetinize gayet rahat bir şekilde gelebilirler.

İletişim

COVID-19 Önlemleri

  • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
  • Masalar arası geniş mesafe aralığı
  • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
  • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
  • Düzenli havalandırma
  • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
  • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
  • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
  • Mekan girişinde ateş ölçümü

Kaynarca – Pendik ve Tuzla Düğün – Kına Organizasyonları

400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasitemiz konuklarınızın en rahat şekilde eğleneceği düzenler üzerinden hesaplanıyor. Bizi diğer mekânlardan ayıran en büyük farklılık davetinizi baştan sona kadar en ince detaylarına kadar planlama sürecinde yanınızda olmamız. Sizin uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz ortamı yaratıcılığımız kullanarak en güzel şekilde hayata geçiriyoruz. Ayrıca salonumuzda sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri ile birlikte size gece boyunca asla hız kesmeyen bir eğlence vaat ediyoruz. Düğününüzde yaşanacak en eğlenceli ve duygusal anların ölümsüzleştirilmesi için profesyonel fotoğrafçılar ile birlikte hizmet veriyoruz. Davetinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz de menü tadımlarına katılma imkânına sahipsiniz.

Unutulmaz bir akşamda doyasıya eğleneceğiniz bir davet için Sultan Sarayı’nı tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçmek için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve Sultan Sarayı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.